AKTUALITY

Díky schválenému projektu Vzdělávacího fondu Heureka, můžeme s našimi žáky připravit řadu projektů na podporu čtenářské gramotnosti. Vzhledem k aktuální situaci, nemůžeme bohužel vzdělávací aktivity pořádat s dětmi společně, ve škole. Proto jsme se rozhodli, upravit jejich formu a zkusit je přesunout do online prostředí a zapojit tak nejen naše...

Příští týden nás čekají prázdniny. Možná nebude možnost cestovat dál od domova, ale i tak stále máme spoustu možností, jak se hýbat, chodit do přírody, plnit různé dobrodružné výzvy a úkoly. Tady je pár našich školních typů, které máme aktuálně pro děti připravené! Můžete se inspirovat!

Příští týden nás čekají jarní prázdniny. Připravili jsme pro vás další stezku v přírodě, která bude tentokrát zaměřena na procvičování anglického jazyka. Čeká vás spousta zábavných úkolů a nová i známá slovíčka. Instrukce naleznete níže:

Od 25. ledna můžete shlédnout online prezentaci ředitelky školy Mgr. Kláry Koubské, která detailně představí systém vzdělávání v ZŠ Smart, výukové metody, cíle do příštího roku a mnoho dalšího. Dozvíte se vše, co Vás, jako rodiče budoucích prvňáčků, bude zajímat ještě předtím, než přistoupíte k registraci k zápisu.

Od 1. do 19. února bude spuštěn online registrační dotazník pro přihlašování dětí k zápisu do 1. třídy 2021/2022. Více informací naleznete zde.

PF 2021

01.01.2021

Rok 2020 byl výjimečný ve všech směrech - rozhodně nám do školy přinesl mnoho nových výzev i zkušeností, mnoho nečekaného. Když se nyní ohlédneme zpět, musíme ale říct, že to vlastně bylo skvělé i přes všechny karanntení překážky! Užili jsme si spoustu radosti, společných zážitků a hodně jsme (se) toho naučili! Do 2021 přejeme všem hodně štěstí,...

V sobotu, 21. 11. 2020, v 9:00 hod si budeme s Davidem Yilmou (DOMOŠKOLA online), bývalým učitelem v demokratické škole Summerhill (UK) povídat o výuce u nás ve Smartu.
Hosty budou nejen ředitelka školy Klára Koubská, ale i žáci sedmé a osmé třídy Adam, Eliška, Ema. Půjde jako vždy o online natáčení kde počítáme i s registrovanými...

Hurá do lesa!

10.11.2020

Zajímavé úkoly a aktivity pro děti připravili žáci 7.A, v rámci online hodin ČAP (Člověk a příroda).

V rámci výzvy Šablony III., kterou vyhlásil řídicí orgán OP VVV jsme pro naší školu získali dotaci ve výši 352.985,- Kč.