AKTUALITY

Zveme Vás na další ze série vzdělávacích přednášek, které pořádá MAP Roudnicko II a Základní škola SMART. V pondělí, 28. ledna 2019, od 17:00 do 19:00hod si v Městské knihovně Ervína Špindlera v Roudnici nad Labem budeme povídat o hodnocení a sebehodnocení dětí. Přednášku povede Mgr. Robert Čapek, učitel s 24letou praxí, školní psycholog, lektor...

Zveme vás na vánoční besídku, která se bude konat v kinosále Lobkowiczkého zámku v Roudnici nad Labem, v pátek 14. 12. 2018, od 17:00 - 18:30 hod. Děti už teď pilně připravují svá vystoupení, takže se můžete opět těšit na krásný zážitek. Zvaní jsou samozřejmě i prarodiče a kamarádi :-)

Letos současně s kavárnou pořádáme i VÁNOČNÍ JARMARK. Dárečky, které děti samy vyráběly Vás určitě potěší.

Zimní lyžařský výcvik 3. - 4. ročníku proběhne v termínu od 12. do 19. ledna 2019. Stejně jako v loňském roce jedeme do Říček v Orlických horách .do penzionu pana Macháčka. Program bude kombinovat školní výuku (2 hodiny denně) s lyžováním, běžkováním a bobováním.

Během října a listopadu jsme měli tu možnost nechat vyfotit celou školu od naší milé maminky, profesionální fotografky Ivy Svobodové. Děkujeme za velké indiánské dobrodružství, které si užili nejen děti, ale i učitelé :-). Fotky jsou nádherné a už se těšíme, jak nám nazdobí prostory školy!

V pátek 2. listopadu jsme pro 4. - 6. třídu uspořádali zajímavý seminář na téma "Jak předcházet nebezpečným situacím - ukázky Krav Maga". Do školy za námi přišel roudnický strážník Miroslav Fiala, který zároveň působí jako instruktor Krav Magy. S dětmi si povídal o nejčastějších nebezpečích, která je mohou potkat:

Stromy svobody

26.10.2018

Od pátku 26. října zdobí naší školní zahradu STROM SVOBODY 2018. K oslavě 100 let republiky děti vysadily mladou lípu. Každá třída jí ozdobila přáníčkem pro naší republiku do dalších let a společně jsme si zazpívali českou hymnu.

Letos jsme Halloween oslavili hned dvakrát! Je nás už hodně a proto jsme přespávání rozdělili na dva dny. První den spaly ve škole děti z 1.-3. třídy, druhý den děti starší. Přišla spousta masek a některé byly opravdu strašidelné. Nejdříve jsme začali tvořivými aktivitami. Malé děti vyráběly čarodějnice z obalu na vajíčka. Poté následovala stezka...