AKTUALITY

V pátek 3. května jsme se vrátili z týdenního jazykového pobytu v anglickém Brightonu. Děti z páté a šesté třídy si výlet moc užily. Asi nejvíc je nadchlo bydlení v anglických rodinách, kde měly příležitost komunikovat a zažít alespoň trochu anglického způsobu života. Ranní jazykový kurz byl pro ně další možností, jak si trénovat své znalosti a...

Srdečně Vás zveme na workshop pro učitele ZŠ (I. stupeň) a odpolední přednášku pro veřejnost, které se uskuteční ve čtvrtek 11. dubna 2019 v Městské knihovně Ervína Špindlera v Roudnici nad Labem. Více informací viz. níže.

Zveme Vás na další ze série vzdělávacích přednášek, které pořádá MAP Roudnicko II a Základní škola SMART. V pondělí, 28. ledna 2019, od 17:00 do 19:00hod si v Městské knihovně Ervína Špindlera v Roudnici nad Labem budeme povídat o hodnocení a sebehodnocení dětí. Přednášku povede Mgr. Robert Čapek, učitel s 24letou praxí, školní psycholog, lektor...

Zveme vás na vánoční besídku, která se bude konat v kinosále Lobkowiczkého zámku v Roudnici nad Labem, v pátek 14. 12. 2018, od 17:00 - 18:30 hod. Děti už teď pilně připravují svá vystoupení, takže se můžete opět těšit na krásný zážitek. Zvaní jsou samozřejmě i prarodiče a kamarádi :-)

Letos současně s kavárnou pořádáme i VÁNOČNÍ JARMARK. Dárečky, které děti samy vyráběly Vás určitě potěší.

Zimní lyžařský výcvik 3. - 4. ročníku proběhne v termínu od 12. do 19. ledna 2019. Stejně jako v loňském roce jedeme do Říček v Orlických horách .do penzionu pana Macháčka. Program bude kombinovat školní výuku (2 hodiny denně) s lyžováním, běžkováním a bobováním.