AKTUALITY

V úterý, 14. května 2024 zveme všechny rodiče, prarodiče, přátele školy, absolventy 9. tříd ZŠ Smart a všechny další, kdo s námi chcete oslavit naše kulaté výročí 10 let od založení naší školy.

Začátkem dubna jsme uzavřeli letošní zápis do 1. třídy 2024/2025. Moc nás těší, že je o ZŠ Smart takový zájem, protože se tentokrát přihlásilo rekordních 46 předškoláčků. Na druhou stranu nás velmi mrzí, že nemůžeme přijmout více žáčků než 16.

Letos se vybraní sedmáci z naší školy poprvé účastnili soutěže Debatiáda. Díky pečlivé školní přípravě se v souboji s dalšími žáky ZŠ umístili na skvělém prvním a druhém místě! Gratulujeme Aničce a Sofii a Adamovi a Táďovi z vítězných týmů a přejeme hodně štěstí i v nadcházejícím celorepublikovém kole!

Detailní informace k zápisu do 1. třídy 2024 / 2025 naleznete na našem webu již nyní. Registrační formulář pro všechny zájemce otevíráme 9. 2. 2024. Přihlašovat své předškoláčky můžete až do 29. 2. 2024. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.

Těšíme se na vás již toto pondělí, 4. 12. 2023, v 17hod u nás ve škole. Téma přednášky: Jak mohou rodiče a škola pracovat na rozvoji nadání a talentů dětí.

Podporujeme dnešní stávku pedagogů a nepedagogických pracovníků škol. Nesouhlasíme se snižováním platů nepedagogů, s omezováním prostoru pro individualizovanou práci ve školách a především s tím, že politika státu v oblasti financování školství není srozumitelně komunikována odborné, ani laické veřejnosti. Vzdělání je nejdůležitější společenskou...

Rok 2023/2024 je pro ZŠ Smart kulatý - desátý! Oslavy jsme se rozhodli spustit již dnes, 10. 10. 2023 v 10:10 hod vypuštěním společného jubilejního videa celé školy. Každý další měsíc budeme mít pro děti připravené malé překvapení, kterým si připomeneme všechny úspěchy, radosti, projekty, bývalé spolužáky atd atd., kteří Smartem za tak významnou...

Milí rodiče, milé děti. Rádi bychom Vás pozvali tuto sobotu, 23. 9. 2023 na Smetanovo náměstí v Roudnici nad Labem, kde se od 10:00 hod koná další ročník oblíbené akce Zažít Roudnici Jinak.