AKTUALITY

Vážení rodiče, na základě diskuze na radě rodičů bychom vám rádi nabídli možnost získat konkrétní představu o tom, jak pracujeme v hodinách s dětmi. Od března pro vás připravujeme tzv. OTEVŘENÉ HODINY - jedná se o běžnou výuku dle rozvrhu, které se můžete zúčastnit a udělat si obrázek o tom, jak děti pracují, jak jsou schopny se soustředit,...

Srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče, přátele a příznivce základní školy SMART na společenský večer, který se koná v sobotu, 7. dubna 2018 ve 20 hodin, ve velkém sále Kulturního domu ŘÍP, Roudnice nad Labem. Během večera vystoupí speciální host Czech Philharmonic Jazz Band, špičkový ansámbl, složený z hudebníků České filharmonie.

Laskavec 2017

19.01.2018

13. listopad je Světovým dnem laskavosti. I naše škola se zapojila do projektu JSEM LASKAVEC 2017 a spolu s dětmi jsme připravili 5 laskavých projektů: 1) jídlo pro zvířátka, 2) sbírka dětského oblečení, 3) úklid okolí školy, 4) zábavný program pro Domov důchodců v Roudnici nad Labem, 5) individuální nápady.

Milí rodiče, odjezd na lyžařský výcvik je naplánován na sobotu 13. 1. v 10:44 hodin z vlakového nádraží v Hoštce. Zavazadla, včetně lyží, prosíme přivezte k vlaku. Sraz nejpozději v 10:30. / Návrat v sobotu 20. 1. v 17:11 do Hoštky.

V pátek 12. 1. 2018 začíná 1. kolo volby prezidenta. Tento okamžik vnímáme jako velmi důležitý. Chceme, aby i naše děti v budoucnu přistupovaly k volbám zodpovědně - aby je vnímaly jako významný okamžik a možnost, jak ovlivňovat svět kolem sebe.

Milí rodiče, zveme vás na další zajímavou přednášku, která se koná ve čtvrtek, 25. ledna 2018 od 17 hod v ZŠ Smart. Povídat si budeme o čtení a metodách jak čtenářskou gramotnost u dětí rozvíjet. Dozvíme se spoustu tipů a doporučení. Přednášku povede Jana Codlová ze společnosti SCIO, která je garantem projektu Čtenářská gramotnost. Více informací...

PF 2018

22.12.2017

Milí rodiče, děti a kamarádi. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a všechno nejlepší v novém roce 2018! Ve škole se opět potkáme ve čtvrtek, 4. ledna. Družina bude otevřena již od středy, 3. ledna. Těšíme se na vás!