AKTUALITY

Milí rodiče, zveme vás na letošní Školní slavnost, která se bude konat v kinosále Roudnického zámku, ve čtvrtek 14. 6. 2018, od 17:00 hod.

Milí rodiče, od 28. května ve škole funguje nový systém zajištění školních svačinek. Po dohodě se školní jídelnou je svačinový jídelníček zdravější a výživově lépe odpovídá potřebě školních dětí. Svačinky jsou dodávány v úhledných krabičkách, pro každé dítě jedna.

Vážení rodiče, těšíme se na první společné setkání rodičů budoucích prvňáčků, které se koná tento čtvrtek, 31. 5. 2018, od 17:00hod v ZŠ Smart.Představíme vám třídní paní učitelku a povíme si základní informace o průběhu nadcházejícího školního roku. Dozvíte se jména dalších vyučujících, probereme organizaci školního dne a finanční platby, které...

Milí rodiče, kamarádi. Zveme Vás na tradiční Den dětí, který se bude konat v pátek, 8. 6. 2018 na školní zahradě. Setkání zahájíme v 16:30 hod informační schůzkou k Itálii. Od 17:00 hod budou mít děti připravenou řadu zábavných aktivit a úkolů pro rodiče. Občerstvit se budeme moci v našem oblíbeném SMART Café.

Milí rodiče, ve dnech 21. 5. - 25. 5. 2018 pořádáme pro děti ze 4. a 5. ročníku vlastivědný kurz zaměřený na práci s mapou, orientaci v krajině a další outdoorové dovednosti. Kurz je pobytový a uskuteční se v Oparenském mlýně, 30 minut jízdy od Roudnice. Kromě učitelů Smartu, kteří zajistí výukovou část, se kurzu zúčastní také instruktor...

Srdečně vás zveme na další přednášku pro rodiče - "EMOCE VE VZDĚLÁVÁNÍ", která se bude konat ve čtvrtek, 17. května 2018, od 17:00 do 19:00 hod v Městské knihovně Ervína Špindlera, Roudnice n/L. Nejnovější trendy a poznatky v této oblasti nám představí Mgr. Lukáš Šlehofer PhDr., lektor vzdělávacích kurzů, učitel a zakladatel experimentální třídy...