AKTUALITY

Milí rodiče, ve dnech 21. 5. - 25. 5. 2018 pořádáme pro děti ze 4. a 5. ročníku vlastivědný kurz zaměřený na práci s mapou, orientaci v krajině a další outdoorové dovednosti. Kurz je pobytový a uskuteční se v Oparenském mlýně, 30 minut jízdy od Roudnice. Kromě učitelů Smartu, kteří zajistí výukovou část, se kurzu zúčastní také instruktor...

Srdečně vás zveme na další přednášku pro rodiče - "EMOCE VE VZDĚLÁVÁNÍ", která se bude konat ve čtvrtek, 17. května 2018, od 17:00 do 19:00 hod v Městské knihovně Ervína Špindlera, Roudnice n/L. Nejnovější trendy a poznatky v této oblasti nám představí Mgr. Lukáš Šlehofer PhDr., lektor vzdělávacích kurzů, učitel a zakladatel experimentální třídy...

Dnes, 6. 4. 2018 jsme měli skvělou možnost přivítat ve škole Mgr. Lukáše Šlehofera, zakladatele a učitele experimentální třídy ALT na Gymnáziu Na Zatlance, který pro naše učitele připravil praktický workshop "Moderní přístup k výuce, individualizace vzdělávání a motivace dětí v praxi".

Ve dnech 3. a 4. dubna 2018 proběhl zápis dětí do 1. třídy 2018/2019. Přihlásit se přišlo 32 předškoláčků! Se všemi jsme se seznámili již na březnové Škole nanečisto. Oba dny se tedy nesly především v duchu povídání si a malování.

V pondělí 19. 3. 2018 se uskuteční výlet do plzeňské Techmanie. Děti se seznámí se světem vědy a techniky a budou mít i možnost k experimentování. Exkurze se zúčastní žáci 2., 3., 4. a 5. třídy. Odjezd autobusem od školy je v 8:00hod. Předpokládaný návrat kolem 16:00 hod. Svačinky a oběd zajištěn ve formě balíčků ze školní jídelny. ...

Vážení rodiče, na základě diskuze na radě rodičů bychom vám rádi nabídli možnost získat konkrétní představu o tom, jak pracujeme v hodinách s dětmi. Od března pro vás připravujeme tzv. OTEVŘENÉ HODINY - jedná se o běžnou výuku dle rozvrhu, které se můžete zúčastnit a udělat si obrázek o tom, jak děti pracují, jak jsou schopny se soustředit,...