AKTUALITY

Díky programu O2 Chytrá škola jsme dnes mohli žáky naší školy vzít na promítání dokumentu V síti (12+) - speciální verze filmu V SÍTI vhodná pro diváky už od 12 let. Akce byla zorganizovaná v rámci osvěty a prevence kyberšikany i dalšího patologického chování v online světě.

Ministerstvo školství dnes představilo veřejnosti manuály pro fungování škol v následujícím školním roce.

I letos se nám podařilo získat grant pro pedagogické pracovníky v rámci projektu ERASMUS+ školní vzdělávání - Klíčová akce 1, výzva 2020 na projekt Inovativní metody ve vzdělávání v ZŠ Smart.

Koncem loňského školního roku se nám podařilo úspěšně zažádat o grant v projektu O2 Chytrá škola. Naše škola získala dotaci ve výši 70.400,- Kč, které budou využity především na výuku digitální gramotnosti a počítačové a internetové bezpečnosti.

Moc rádi sdílíme úžasný počin jedné z našich maminek (Marušky Tilšarové), která vymyslela a složila písničku pro radost všem babičkám a dědečkům. Děkujeme smarťákům, kteří se připojili s písničkou k ostatním zpěvákům ❤️. A děkujeme za sdílení komukoliv, koho potěší!

Vážení rodiče, připravili jsme pro vás informaci k avizovanému nepovinnému návratu dětí do škol od 25.5.2020 a dotazník k vyplnění Vašeho zájmu.

Milé děti, minulý týden jsme pro Vás měli připravenou školní akci Noc s Andersenem. Je však výjimečná situace, nechodíme do školy a všichni jsme doma. Upravili jsme Vám proto aktivity tak, abyste si pohádky Hanse Christiana Andersena mohly užít alespoň doma.

Dnes máme za sebou celých 8 dní domácího on-line vyučování. Za tuto krátkou dobu se nám podařilo nastavit systém, kdy vyučujeme a pracujeme v pravidelném režimu, který kopíruje školní rozvrh. Objevili jsme spoustu skvělých on-line technologií a možností. S malými dětmi jsme v "osobním" kontaktu, se staršími dětmi se učíme skupinově. Učitelé...