AKTUALITY

Moc rádi sdílíme úžasný počin jedné z našich maminek (Marušky Tilšarové), která vymyslela a složila písničku pro radost všem babičkám a dědečkům. Děkujeme smarťákům, kteří se připojili s písničkou k ostatním zpěvákům ❤️. A děkujeme za sdílení komukoliv, koho potěší!

Vážení rodiče, připravili jsme pro vás informaci k avizovanému nepovinnému návratu dětí do škol od 25.5.2020 a dotazník k vyplnění Vašeho zájmu.

Milé děti, minulý týden jsme pro Vás měli připravenou školní akci Noc s Andersenem. Je však výjimečná situace, nechodíme do školy a všichni jsme doma. Upravili jsme Vám proto aktivity tak, abyste si pohádky Hanse Christiana Andersena mohly užít alespoň doma.

Dnes máme za sebou celých 8 dní domácího on-line vyučování. Za tuto krátkou dobu se nám podařilo nastavit systém, kdy vyučujeme a pracujeme v pravidelném režimu, který kopíruje školní rozvrh. Objevili jsme spoustu skvělých on-line technologií a možností. S malými dětmi jsme v "osobním" kontaktu, se staršími dětmi se učíme skupinově. Učitelé...

Docházka dětí bude vedena jako "Jiné plnění docházky", v Edookitu děti i vy uvidíte normální rozvrh. Ke každé hodině v rozvrhu učitelé ráno dopíší učivo a zadané úkoly na daný den. U starších ročníků také upřesní způsob zasílání hotové práce zpět učitelům, tak aby fungovalo nejen zadávání práce, ale i zpětná vazba.

I letos organizuje spolek Little Monkeys letní příměstské tábory, které jsou hrazeny z Operačního programu Zaměstnanost. Na webových stránkách spolku se můžete již nyní seznámit s termíny, cenou, náplní a lektory jednotlivých turnusů.

Ve středu, 29. ledna 2020 k nám přijede Tomki Němec, bývalý osobní fotograf Václava Havla. Šesťáci a sedmáci tak budou mít úžasnou příležitost, dozvědět se něco o zákulisí kolem roku 1989. Uslyší spoustu zajímavostí ze života a práce Václava Havla, budou se moci ptát na to, jaké to je, stínovat prezidenta a být schopen na fotografii zachytit...

Letos jsme poprvé rozdělili vánoční představení do dvou dnů. První vystoupení měly menší děti z 1. - 3. třídy, 17. prosinec 2019. Jednotlivé třídy zahrály hru o narození Ježíška, zazpívaly písničky a předvedly perfektní herecké výkony, hodné divadelních profíků. Téměř 160 rodičů, prarodičů a dalších přátel školy bylo dojato a potlesk byl po zásluze...