AKTUALITY

Zveme Vás na další přednášku, která se koná ve čtvrtek 11. října 2018, od 17:00-19:00 hod v Městské knihově Ervína Špindlera v Roudnici nad Labem. O tom, jak se chovat v přírodě v extrémních situacích přijede popovídat polárník a cestovatel Jaroslav Pavlíček:

Další z tradičních SMART rituálů na začátku školního roku je zahájení projektu "Buddies". Mladší děti dostanou svého staršího kamaráda "buddyho", který jim bude pomáhat na cestě jejich letošním školním životem. Mohou ho požádat o pomoc s plněním školních povinností. Pokud se dostanou do konfliktu s jiným spolužákem, buddy poradí na koho se obrátit....

Dnes jsme školní rok zahájili tradicí, kterou budeme s radostí opakovat vždy na začátku září. Každá třída si společně sepsala svá přání: "Abychom se nehádali, aby nás škola bavila, aby byl školní rok 2 měsíce a prázdniny 10, aby se u nás líbilo novým dětem, ......". Venku jsme si pak vzájemně sdíleli své nápady, abychom poté mohli do oblak...

Dnes jsme ve škole přivítali partu 15 nových dětí! Paní učitelka Markéta přivítala prvňáčky i jejich rodiče a společně se po krátkém seznámení vrhli na průzkum školy i na první přípravné aktivity.

Koncem minulého školního roku naše škola zažádala o spolufinancování projektu Odpadové hospodářství v rámci vyhlášeného dotačního projektu PATRIOT 2018 od společnosti MONDI a.s.

Milí rodiče, zveme vás na letošní Školní slavnost, která se bude konat v kinosále Roudnického zámku, ve čtvrtek 14. 6. 2018, od 17:00 hod.

Milí rodiče, od 28. května ve škole funguje nový systém zajištění školních svačinek. Po dohodě se školní jídelnou je svačinový jídelníček zdravější a výživově lépe odpovídá potřebě školních dětí. Svačinky jsou dodávány v úhledných krabičkách, pro každé dítě jedna.