AKTUALITY

Dnes máme za sebou celých 8 dní domácího on-line vyučování. Za tuto krátkou dobu se nám podařilo nastavit systém, kdy vyučujeme a pracujeme v pravidelném režimu, který kopíruje školní rozvrh. Objevili jsme spoustu skvělých on-line technologií a možností. S malými dětmi jsme v "osobním" kontaktu, se staršími dětmi se učíme skupinově. Učitelé...

Vážení rodiče, na základě dnešního rozhodnutí vlády musíme od zítřka, 11. 3. 2020 do odvolání uzavřít školu. Děti by měly být doma a není možné organizovat ani hlídání ve školní družině. Věříme, že toto opatření, ať je jakkoliv nepříjemné, může přispět k rychlejšímu uklidnění situace a zamezení dalšímu šíření nákazy. Rádi bychom fungovali v režimu...

I letos organizuje spolek Little Monkeys letní příměstské tábory, které jsou hrazeny z Operačního programu Zaměstnanost. Na webových stránkách spolku se můžete již nyní seznámit s termíny, cenou, náplní a lektory jednotlivých turnusů.

Ve středu, 29. ledna 2020 k nám přijede Tomki Němec, bývalý osobní fotograf Václava Havla. Šesťáci a sedmáci tak budou mít úžasnou příležitost, dozvědět se něco o zákulisí kolem roku 1989. Uslyší spoustu zajímavostí ze života a práce Václava Havla, budou se moci ptát na to, jaké to je, stínovat prezidenta a být schopen na fotografii zachytit...

Letos jsme poprvé rozdělili vánoční představení do dvou dnů. První vystoupení měly menší děti z 1. - 3. třídy, 17. prosinec 2019. Jednotlivé třídy zahrály hru o narození Ježíška, zazpívaly písničky a předvedly perfektní herecké výkony, hodné divadelních profíků. Téměř 160 rodičů, prarodičů a dalších přátel školy bylo dojato a potlesk byl po zásluze...

Žáci 6. a 7. třídy se ve středu 20. listopadu účastnili Litoměřické debatní ligy, která se konala na Gymnáziu Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Jakožto nejmladší tým se po dlouhém debatování na nejrůznější témata umístili na úžasném 6. místě (z 9ti týmů). Gratulujeme všem žákům, kteří trávili spoustu času přípravou a podali skvělý výkon!

Laskavec 2019

13.11.2019

I letos se naše škola připojila ke Světovému dni laskavosti - Laskavec 2019. Každá třída si připravila aktivitu, kterou projevila laskavý skutek vůči svému okolí - návštěva zvířecího útulku, návštěva Domova důchodců, výlet do lesa spojený se sběrem dřeva pro Lesní školku, sběr odpadků v okolí školy a sběr krmiva pro divokou zvěř.

Dnes bude ve škole probíhat volba 5ti školních ombudsmanů. Ti budou mít na starost pomoc ostatním dětem v jakýchkoliv situacích, se kterými si samy nebudou vědět rady. Pomohou s konflikty, podpoří děti při řešení problémů, budou oporou všem, kdo si přijde pro pomoc.