AKTUALITY

Naši deváťáci se ve školním roce 2021/2022 zapojili do projektu Mladí pro klima. Jeho cílem bylo odborným způsobem zmapovat, jak dobře je Roudnice nad Labem připravena na dopady klimatické změny. Svá zjištění společně s návrhy opatření děti odprezentovaly na městském úřadě zastupitelům města.

12. listopadu 2022 byla v pořadu Regiony ČT zveřejněna reportáž o vrstevnickém učení na naší škole. Poslechněte si komentáře našich žáků a učitelů a podívejte se, jak takové aktivity v praxi vypadají.

V sobotu 5. listopadu, od 9:00 hod Vás srdečně zveme na komunitní akci "PODZIMNÍ SÁZENÍ STROMŮ - OBNOVA ALEJÍ A REMÍZKŮ".

V polovině října nám byla schválena další dotace pro rok 2022, tentokrát na digitální pomůcky do výuky. Rádi bychom díky tomuto grantu do naší školy pořídili softwarové a digi vybavení, které pomůže rozšířit možnosti interaktivního vzdělávání, umožní žákům více se ponořit do tajů jednotlivých předmětů a objevovat nekonečné možnosti, které...

Po delší době jsme se opět mohli připojit k mezinárodnímu projektu EDISON, pořádaném studentskou organizací AIESEC. Týden jsme měli ve škole na návštěvě 3 zahraniční studenty VŠ z Turecka, Gruzie a Srí Lanky.

Začátkem července 2022 nám byl z MŠMT přidělen grant ve výši 7.150,- Kč na podporu žáků, kteří byli negativně ovlivněni dopady pandemie covid-19.