AKTUALITY

V sobotu, 21. 11. 2020, v 9:00 hod si budeme s Davidem Yilmou (DOMOŠKOLA online), bývalým učitelem v demokratické škole Summerhill (UK) povídat o výuce u nás ve Smartu.
Hosty budou nejen ředitelka školy Klára Koubská, ale i žáci sedmé a osmé třídy Adam, Eliška, Ema. Půjde jako vždy o online natáčení kde počítáme i s registrovanými...

Hurá do lesa!

10.11.2020

Zajímavé úkoly a aktivity pro děti připravili žáci 7.A, v rámci online hodin ČAP (Člověk a příroda).

V rámci výzvy Šablony III., kterou vyhlásil řídicí orgán OP VVV jsme pro naší školu získali dotaci ve výši 352.985,- Kč.

S naším programem "buddies online" jsme se dostali do finále ceny EDUína 2020. Do ceny EDUína 2020 bylo možné přihlásit konkrétní počin či skupinu aktivit, projektů, výstupů, které pomohly dětem, žákům, studentům, rodičům či učitelům ve smysluplném vzdělávání během uzavření škol z důvodů pandemie covid-19.

Díky programu O2 Chytrá škola jsme dnes mohli žáky naší školy vzít na promítání dokumentu V síti (12+) - speciální verze filmu V SÍTI vhodná pro diváky už od 12 let. Akce byla zorganizovaná v rámci osvěty a prevence kyberšikany i dalšího patologického chování v online světě.

Ministerstvo školství dnes představilo veřejnosti manuály pro fungování škol v následujícím školním roce.

I letos se nám podařilo získat grant pro pedagogické pracovníky v rámci projektu ERASMUS+ školní vzdělávání - Klíčová akce 1, výzva 2020 na projekt Inovativní metody ve vzdělávání v ZŠ Smart.