PODPORUJÍ NÁS

Srdečně děkujeme i rodičům našich žáků, kteří nás podporují finančně, morálně i podáním pomocné ruky :-)

• Jiří P. - vedení Rady rodičů
  • Milan S. -  organizace a pomoc kdykoliv je potřeba, a to od samého vzniku školy
  • Karel H. - organizace a skvělé zajištění lyžařského výcviku v Říčkách, 2/2017
  • Miroslav K. - konzultace finančního plánu školy
  • Jan D. - rekonstrukce II. stupně - konzultace, odborná pomoc a komunikace s příslušnými orgány
  • Irenka P. - pomoc při zajištění bruslení
  • rodiče Petrušky - věnování stolního fotbálku, který je v permanentním provozu :-)
  • Vladimír S. a David S. - sponzorský dar (autobus na školní výlet)
  • Jana a Pavel H. - sponzorský dar na školení pedagogů a tisk časopisu BANG
  • Marek K. - focení tříd
  • Radek M. - zajištění plotu na novou školní zahradu
  • Rudolf Š. - zajištění bagru na vyčištění školní zahrady
  • Radka a Petr H. - zajištění pitných nádob do třídy a družiny
  • Ondřej M. - knihy od nakladatelství Slovart pro školu i pro družinu
  • Jiřina S. - organizace English week
  • a mnoho dalších

V březnu 2017 jsme zřídili transparentní bankovní účet, který bude sloužit k příjmu laskavé finanční podpory od dárců, sponzorů či rodičů našich žáků. Více informací se dozvíte zde.

Číslo sponzorského účtu ZŠ SMART:

115-4140610247/0100

Partneři ve vzdělávání

Využíváme moderní metody výuky, spojené s pozitivní motivací našich studentů.

Během naší výuky využíváme moderní metody učení. Ke každému studentu hledáme individuální přístup. Mezi našimi lektory jsou jak profesionální lektoři s dlouholetou praxí, tak rodilí mluvčí. Výuka vždy probíhá v přátelském a uvolněném prostředí.

Nabízíme předškolní vzdělávání v přirozeně českém-anglickém prostředí pro děti od 2 do 7 let.

Vzdělávací program vychází z RVP MŠMT a zajišťuje dětem plnohodnotnou předškolní přípravu. Zároveň je nad rámec běžné školky obohacen o každodenní intenzivní výuku anglického jazyka, která umožňuje osvojení angličtiny přirozenou cestou. Omezený počet dětí dává prostor pro zcela individuální přístup.