ŠKOLNÍ DRUŽINA

VEDOUCÍ DRUŽINY: Zdeňka Davidová

Provoz družiny: 7:00 - 17:00 hod

Ranní družina

Otevřena je pro všechny děti SMART od 7:00 do 8:30 hod.

Program ranní družiny je přizpůsoben aktuálnímu dění ve škole, pedagog v družině nabídne dětem různé činnosti na výběr a ponechává na jejich volbě, čemu se ráno chtějí věnovat. Nabízené činnosti zahrnují výtvarné a rukodělné činnosti, stolní a jiné hry. Ve družině je možné půjčit si také knížky na čtení a časopisy.

Odpolední družina (1. - 3. oddělení)

Začíná po skončení vyučování dle rozvrhu jednotlivých tříd, tj. obědem.

Děti do družiny přivede učitel, se kterým končí výuku.

Řízená činnost v souladu se vzdělávacím programem školní družiny (ŠVP ŠD) probíhá po obědě do 15:00 a zahrnuje výtvarné činnosti, sportovní aktivity, pobyt na školní zahradě, vycházky do přírody, koloběžky atd.

Od 15:00 do 17:00 probíhají kroužky. Děti, které nejsou přihlášeny do kroužků, mají volný program, vždy za přítomnosti vychovatelek.

Pro pobyt venku je ideální převlečení, které si děti nechávají v šatně. Pro jízdu na koloběžkách je nutná HELMA. Při jízdě na kolečkových bruslích doporučujeme mít i CHRÁNIČE na nohy a ruce. Koloběžky je možné dlouhodobě parkovat v prostorách školy.

Hlavní vychovatelka: Zdeňka Davidová

Vychovatelka: Markéta Menčíková

Asistentky: Vlaďka Stuchlá / Jana Šenková / Lucie Hoglová / Zuzana Malá

Docházka dítěte do družiny včetně všech kroužků je zahrnuta ve školném a tedy se neplatí zvlášť.

Děkujeme společnosti MONDI a.s. za finanční podporu při vybavení prostor pro Relax zónu, která je součástí odpolední družiny 3. oddělení. Dotace ve výši 30.000,- Kč byla poskytnuta v rámci projektu ENVIRO 2019.

v družině
na kroužkách