Slavíme 10 let

Rok 2023/2024 je pro ZŠ Smart kulatý - desátý! Oslavy jsme se rozhodli spustit  10. 10. 2023 v 10:10 hod vypuštěním společného jubilejního videa celé školy

Děkujeme všem, kdo stáli při nás nejen v úplných začátcích, ale i těm, kdo s námi jsou stále, stále školu podporují a podílí se na vzdělávání, které dává smysl.  Těšíme se na dalších 5, 10, 15 let s vámi se všemi.


U příležitosti oslav 10 let ZŠ Smart jsme v březnu 2024 natočili PODCAST, ve kterém si Eva Matějková povídá s ředitelkou ZŠ Smart Klárou Koubskou a s rodiči naší školy (Lindou Bulířovou, Václavou Marešovou a Petrou Tvrzovou). Dámy se v podcastu věnují nejen vzniku naší školy, ale i tomu, kam se za uplynulých 10 let posunula, proč si pro své děti vybraly právě nás, jaké jsou jejich zkušenosti se státním školstvím a co vnímají ve vzdělávání jako klíčové. V reportáži zazní samozřejmě i mnoho dalších postřehů a zajímavých komentářů.

reportáž Ústecké televize z Oslavy 10. výročí, 14. 5. 2024 v KD Říp

V nejbližších dnech pro vás chystáme další díl PODCASTU, tentokrát s žáky naší školy.