DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

online prezentace ZŠ SMART

Vzhledem k epidemiologické situace na školách letos bohužel nemůžeme pozvat zájemce o umístění svého dítěte do ZŠ Smart k nám do školy osobně.

Proto jsme pro Vás připravili online prezentaci ředitelky školy Mgr. Kláry Koubské, kde se dozvíte všechny důležité informace, které Vás budou zajímat ještě než se rozhodnete registrovat svého předškoláčka k zápis do naší školy.

Povídání trvá 35 minut.

11. února 2021, od 15:00 hod bychom Vám rádi nabídli možnost, setkat se s ředitelkou ZŠ Smart Mgr. Klárou Koubskou a budoucí třídní učitelkou 1.A (2021/2022) Mgr. Marií Kozákovou, alespoň v improvizovaném online prostředí. 

Dámy budou připraveny, zodpovědět v přímém přenosu jakékoliv otázky, které máte v souvislosti se zápisem Vašeho předškoláčka do naší školy. Ptát se můžete na zápisové přijímací řízení, fungování školy, vzdělávací metody, cíle do budoucna či cokoliv dalšího, co Vás zajímá.

Váš dotaz nám můžete poslat do formuláře výše nebo přímo v době přenosu do chatu streamu.

Nejpozději začátkem února všem registrovaným odešleme na uvedený mail odkaz a přístupové údaje pro připravovaný online stream (platforma ZOOM).

Více informací k "Zápisu do 1. třídy" naleznete ZDE.