Zpátky do školy

04.05.2020

Vážení rodiče, připravili jsme pro vás informaci k avizovanému nepovinnému návratu dětí do škol od 25.5.2020 a dotazník k vyplnění Vašeho zájmu.

Účast na prezenční výuce ve škole bude možná za následujících podmínek:

• děti samotné, ani nikdo ze společné domácnosti, nejsou v rizikové skupině osob (definice rizikové osoby viz v příloze v mailu). Rodiče toto potvrdí podpisem čestného prohlášení (viz příloha v mailu).
  • výuka bude probíhat od 8:30 do 12:00, odpolední aktivity od 12:00 do 16:00 (není povinné zůstávat ve škole i odpoledne).
  • Škola zajistí oddělené studijní skupiny a nebude docházet ke střídání pedagogů při výuce, ani odpoledních aktivitách. Maximum činností budeme směřovat ven.
  • jídelna nabídla zajištění obědů, budou probíhat v polední přestávce po 12. hodině
  • škola zajistí dezinfekci prostor, pravidelné větrání a udržování oddělených skupin v souladu s pokyny úřadů.
  • každý žák si do školy donese 2 roušky a sáček na uchování vyměněné roušky.
  • ranní družina není povolena, děti budou moci přijít od 8 hodin a půjdou rovnou do své skupiny.

Děti, které zůstanou doma, budou pokračovat v on-line výuce, ideálně se propojí přes Skype do třídy.

Rozvrh bude upraven.

Děkujeme za závaznou odpověď, kterou nám posíláte OBRATEM.

Pokud máte nějaké otázky, prosím, zavolejte nám nejlépe ještě dnes.

ZŠ SMART