Zdravé svačinky pro děti

11.06.2018

Milí rodiče, od 28. května ve škole funguje nový systém zajištění školních svačinek. Po dohodě se školní jídelnou je svačinový jídelníček zdravější a výživově lépe odpovídá potřebě školních dětí. Svačinky jsou dodávány v úhledných krabičkách, pro každé dítě jedna.

Boxy se vracejí po svačině zpět do jídelny, která je připraví na další den. Prosíme, neodnášejte boxy domů, případně rychle vraťte :). Vzhledem k pořizovací ceně boxu zatížíme třídní fond dětí přihlášených ke svačinám částkou 200,- Kč, která bude při odhlášení svačin opět uvolněna. Cena svačin zůstává stejná.
Děti vyplňovaly po 2 týdnech fungování nových svačinek dotazník spokojenosti. Jeho výsledky jsou potěšující - viz grafy níže.

Velký dík nás všech patří mamince Jiřce Simmonds, která dokázala změnu vykomunikovat se školní jídelnou v takové podobě, že naše děti mohou jíst opravdu zdravě a zároveň s chutí :). Děkujeme!!!

Prostor pro zlepšování je ovšem vždy, proto oceníme i zpětnou vazbu od vás, rodičů.