Zdravé stravování dětí

06.05.2019

Milí rodiče, rádi bychom Vás opět pozvali na další přednášku pro veřejnost s názvem "Zdravá výživa pro děti", na které promluví PharmDr. Margit Slimáková. Akce se koná v úterý, 21. května od 17:00 hod v Městské knihovně Ervína Špindlera v Roudnici nad Labem.

Na přednášce se bude mluvit o tom, proč je třeba zdravě jíst a jak stravování v pohodě zvládat i s dětmi předškolního a školního věku. Dále se bude mluvit o tom, jak výživa ovlivňuje zdraví, chování a akademické výsledky dětí. Dozvíte se také, jak zlepšit výživu dětí ve školách a školkách a jak učit děti zdravě jíst.

Kdo je Margit Slimáková?

Margit je česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Zakladatelka 1. českého think tanku Globopol věnujícího se tématům zdravotní prevence a výživy. Vystudovala farmacii, dietologii v USA a četné certifikované kurzy. Pravidelně publikuje a přednáší, propaguje zdravou výživu na školách. Využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny.


Náklady na seminář jsou hrazeny z projektu MAP II Roudnicko a je tedy pro účastníky zcela ZDARMA.

Akce je podpořena projektem MAP ORP Roudnice nad Labem II, registrační číslo projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009158 .