Vánoční besídky a jarmarky

19.12.2019

Letos jsme poprvé rozdělili vánoční představení do dvou dnů. První vystoupení měly menší děti z 1. - 3. třídy, 17. prosinec 2019. Jednotlivé třídy zahrály hru o narození Ježíška, zazpívaly písničky a předvedly perfektní herecké výkony, hodné divadelních profíků. Téměř 160 rodičů, prarodičů a dalších přátel školy bylo dojato a potlesk byl po zásluze obrovský!

Hned druhý den poté, 18. prosince 2019, jsme se mohli potěšit dalším divadelním zážitkem, tentokrát starších dětí ze 4. - 7. třídy. Představily nám vánoční hry, které poctivě trénovaly několik týdnů. Moc jsme se bavili a obdivovali jejich nasazení i výkony. Asi nejvíce obdivu sklidily dvě závěrečná představení, která děti bravurně zvládly celé v anglickém jazyku! Klobouk dolu děti...

Vánoční besídka 1. - 3. třídy, 17. 12. 19

Vánoční besídka 4. - 7. třídy, 18. 12. 19