Škola v přírodě - Rimini 2017

25.06.2017

Školu v přírodě jsme i letos prožili v Itálii. Tentokrát na novém místě, v Rimini. Celkem nás bylo 113! Z toho 58 dětí, ostatní učitelé, rodiče, prarodiče, tety :-). Přijelo 18 aut a 1 plný autobus. Nejmladšímu účastníkovi našeho zájezdu bylo 14 měsíců. Hlavním tématem celého školního pobytu byly Olympijské hry. Vše se tedy neslo ve sportovním duchu!

Každé dopoledne na děti čekaly 3 sportoviště, na kterých si mohly vyzkoušet různé sportovní disciplíny: tenis, fotbal, aquaaerobic, vodní polo, petanque, kriket, cvrnkání kuliček, badminton a mnoho dalších.

Zbytek dne pak všichni trávili u moře či u bazénu. Večerní program byl volný, ale děti asi nejraději do noci běhaly po obrovské zahradě a objevovaly její tajná zakoutí. Prostě ideální místo k dětským hrám.

Čtvrtek jsme si vyhradili na školní výlet - 90 lidí odjelo do zábavního parku Oltremare, podívat se na delfíny a užít si další zvířecí show. Byla to úchvatná podívaná a pro všechny velký zážitek.

Děkujeme všem učitelům za péči, kterou dětem po celou dobu věnovali a rodičům, že nám všem byli tak skvělými parťáky!

Těšíme se za rok zase :-)

Sportovní vybavení na školu v přírodě bylo částečně hrazeno z finančních prostředků města Roudnice nad Labem.