Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

29.05.2018

Vážení rodiče, těšíme se na první společné setkání rodičů budoucích prvňáčků, které se koná tento čtvrtek, 31. 5. 2018, od 17:00hod v ZŠ Smart.

Představíme vám třídní paní učitelku a povíme si základní informace o průběhu nadcházejícího školního roku. Dozvíte se jména dalších vyučujících, probereme organizaci školního dne a finanční platby, které vás budou během roku čekat. Vysvětlíme systém hodnocení dětí v naší škole a probereme seznam důležitých pomůcek, které budou vaši školáčkové od září potřebovat.

Rádi samozřejmě odpovíme všechny vaše otázky.

V příloze mailu, který Vám posíláme přikládáme k nahlédnutí "SMLOUVU O VÝUCE na 1. stupni základní školy". Pokud nebudete mít připomínky, můžete, prosím, přinést podepsanou smlouvu na čtvrteční setkání. Pokud budete potřebovat cokoliv dovysvětlit, vše probereme osobně.

Dále do mailu přikládáme dokument MŠMT: "DESATERO pro rodiče dětí předškolního věku"

Těšíme se na setkání s vámi, ZŠ Smart