Plesová sezóna úspěšně zakončena

11.04.2018

V sobotu 7. dubna 2018 se v Kulturním domě Říp konal již IV. společenský ples ZŠ Smart a spolku Little Monkeys. Akce se zúčastnilo přes 70 rodičů a přátel školy. K tanci zahrál špičkový ansámbl Czech Philharmonic Jazz Band

Během celého večera si všichni hosté užili tanec společenský i moderní. Rodiče jsme vyzkoušeli naším SMART Kvízem 2018, kde jsme veselými otázkami odkryli trochu ze zákulisí školního života. Vítězové kvízu získali 2 ovocné stromky, které si za odměnu mohou zasadit na naší školní zahradě :-).

Děkujeme všem sponzorům, rodičům a ostatním dárcům za dary do tomboly. Díky vám si mohou výherci užít či vychutnat řadu krásných i veselých cen, které v průběhu večera mohli získat.

Děkujeme především nakladatelství Slovart za krásné knižní publikace - JOSEF LADA, BAJKY, Harry Potter, Saudek, Ottolenghi kuchařka.