Piknik - poděkování rodičům

09.09.2018

Máme tu začátek nového školního roku a s ním i mnoho nového! Nový II. stupeň, nové školní prostory pro 4.-6. třídu, nové učitele, nové žáky a nové rodiče. Abychom se mohli všichni po prázdninách přivítat a úspěšně nastartovat společné vzdělávání našich dětí, uspořádali jsem první letošní akci - PIKNIK PRO RODIČE. Ta se konala na školní zahradě, v neděli, 9. 9. 2018 do 16hodin.

Této akce jsme využili nejen abychom vám mohli nové prostory ukázat, ale zároveň jsme ho pojali jako velké poděkování. Všem rodičům, kteří o prázdninách trávili čas a svoji energii a chodili nám pomáhat s úklidem, malováním, stěhování a dalšími pracemi, které ve škole probíhaly - MOC DĚKUJEME!

Celá rekonstrukce proběhla dle návrhu p. Ing. arch. Jana Drahozala a jeho společnosti Neostyl. Děkujeme za pomoc s projektem i za pomoc při komunikaci s úřady!

Zároveň obrovský dík nás všech patří Jiřímu Puršlovi, který celou akci několik měsíců připravoval, hlídal a řídil. Desítky hodin s řemeslníky, na telefonu a na stavbě. Výsledek je úžasný a všichni jsou z nových prostor nadšeni!! DĚKUJEME!