Motivace ve vzdělávání

21.02.2018

Základní škola SMART zve srdečně všechny zájemce o vzdělávání na přednášku "MOTIVACE VE VZDĚLÁVÁNÍ", která se bude konat ve čtvrtek, 8. března 2018, od 17:00 do 19:00 hod v Galerii moderního umění v Roudnici nad Labem.

Jak dítě neuplácet, ale motivovat.

Co může rodič udělat proto, aby dítě nevnímalo učení jako nepříjemnou povinnost? Aby mělo chuť se přirozeně vzdělávat a být stále zvídavé? Proč "úplatky" ve výchově nefungují a jak se jich vyvarovat?

Existuje řada technik, jak motivaci efektivně rozvíjet. Když se zvolí správná forma, děti se naučí obrovské množství znalostí a dovedností vlastně samy. Klíčové je podporovat vnitřní touhu a vybrat takovou formu učení, aby rozvíjela, nikoliv demotivovala.

Nejnovější trendy a poznatky v této oblasti nám představí Mgr. Lukáš Šlehofer PhDr., lektor vzdělávacích kurzů, učitel a zakladatel experimentální třídy ALT na Gymnáziu Na Zatlance.

Akce je podpořena projektem MAP ORP Roudnice nad Labem. www.maproudnicko.cz