Mimořádné vládní opatření

10.03.2020

Vážení rodiče, na základě dnešního rozhodnutí vlády musíme od zítřka, 11. 3. 2020 do odvolání uzavřít školu. Děti by měly být doma a není možné organizovat ani hlídání ve školní družině. Věříme, že toto opatření, ať je jakkoliv nepříjemné, může přispět k rychlejšímu uklidnění situace a zamezení dalšímu šíření nákazy. Rádi bychom fungovali v režimu samostatné domácí přípravy. Budeme tedy informovat děti, že domácí karanténa neznamená prázdniny :-).

Docházka dětí bude vedena jako "Jiné plnění docházky", v Edookitu děti i vy uvidíte normální rozvrh. Ke každé hodině v rozvrhu učitelé ráno dopíší učivo a zadané úkoly na daný den. U starších ročníků také upřesní způsob zasílání hotové práce zpět učitelům, tak aby fungovalo nejen zadávání práce, ale i zpětná vazba.

Prosíme všechny rodiče a děti, aby pravidelně každý den sledovali Edookit a zadaným úkolům se věnovali.

Děkujeme za spolupráci a věříme, že tento mimořádný stav nebude trvat dlouho.

Jsme vám k dispozici na telefonních číslech 730 705 902 (kancelář), 608 172 968 (družina).

Dnešní den proběhne dle rozvrhu a družina končí jako obvykle v 17 hodin.

Děkujeme za pochopení,

Klára Koubská