Zapsáno 15 budoucích prvňáčků

05.04.2018

Ve dnech 3. a 4. dubna 2018 proběhl zápis dětí do 1. třídy 2018/2019. Přihlásit se přišlo 32 předškoláčků! Se všemi jsme se seznámili již na březnové Škole nanečisto. Oba dny se tedy nesly především v duchu povídání si a malování.

Výběr 15 nových spolužáků z takového množství skvělých dětí byl pro nás velmi složitý. Ale máme vybráno a těšíme se na září, kdy společně vkročíme do dalšího školního SMART roku. Všem ostatním dětem, které jsme bohužel museli z kapacitních důvodů odmítnout přejeme hodně školních úspěchů a radost ze vzdělávání.

S rodiči přijatých dětí se těšíme ve čtvrtek, 31. května 2018 v 17:00 hod na informační schůzce, kde se budou moci seznámit s paní učitelkou a dozví se veškeré organizační věci k nástupu do 1. třídy.

Moc děkujeme nakladatelství Slovart za krásné dárečky! Všechny děti nadšeně odcházely s vybranou knížkou a radostným očekáváním pohádky na dobrou noc :-).