Dvoudenní halloweenské přespávání

24.10.2018

Letos jsme Halloween oslavili hned dvakrát! Je nás už hodně a proto jsme přespávání rozdělili na dva dny. První den spaly ve škole děti z 1.-3. třídy, druhý den děti starší. Přišla spousta masek a některé byly opravdu strašidelné. Nejdříve jsme začali tvořivými aktivitami. Malé děti vyráběly čarodějnice z obalu na vajíčka. Poté následovala stezka odvahy po školním dvoře a pak nejoblíbenější část - přespávání ve své třídě! Pro starší děti jsme připravily druhý den místo tvoření různé zábavné aktivity: na jednom stanovišti se rozkládaly počítače, jinde se zpívalo a další skupinka šila látkové dýně. I tento den děti odvážně vyrazily ven, zažít strašidelné dobrodružství. No a noc byla samozřejmě dlouhá, ale stálo to za, děti si to moc užily :-).