Dotace MONDI Patriot 2019

19.07.2019

Děkujeme společnosti MONDI a.s., že se i letos rozhodla podpořit naši žádost do programu PATRIOT 2019 (Žádost zaměstnanců Mondi Štětí). Jelikož od září otevíráme novou první třídu, rozhodli jsme se dotaci 10.000,- Kč využít na její (technické) vybavení.

Novým dětem chceme zajistit co nejkvalitnější výuku v odpovídajících prostorách a proto jsme zrekonstruovali původní učebnu třetí třídy tak, aby lépe vyhovovala potřebám nejmladších dětí.

Celý prostor jsme vymalovali, položili novou podlahu, koupili stoly, židle a skříňky. Do části učebny jsme položili nový koberec, aby měly děti dostatek prostoru na odpočinek či na různé relaxační aktivity, které je vhodnější užít si mimo lavici.

Důležité pro nás bylo technické vybavení třídy. Původní učebna neměla žádnou zobrazovací techniku, a tak jsme se rozhodli, v rámci dotace PATRIOT, pořídit magnetickou tabuli, na kterou by se dalo interaktivně promítat z projektoru. Díky tomu, budou moci prvňáčkové využívat řadu interaktivních výukových programů a materiálů a učení pro ně bude zábavnější, pestřejší a názornější.

PO realizaci
PO realizaci