Akreditace Erasmus+ 2022-2027

28.02.2022

V únoru 2022 nám byla schválena žádost o akreditaci v programu Erasmus+ na období 2021 - 2027. Tohoto projektu na podporu vzdělávání pedagogických pracovníků se účastníme již 2 projektové roky. Zahraniční strukturované kurzy nám přinesly mnoho zajímavé inspirace, proškolili jsme se na nové vzdělávací metody a techniky a získali jsme kontakty na zahraniční kolegy, se kterými nyní spolupracujeme na zajímavých cizojazyčných aktivitách.

Díky akreditaci na dalších pět let získáme přístup k širokým možnostem mobilit ve vzdělávání v rámci Klíčové akce 1 Programu. Ta podporuje organizace při poskytování příležitostí k profesnímu a osobnímu rozvoji učitelů, lektorů a dalších pedagogických pracovníků. NOVĚ, od letošního roku, se podpora vztahuje i na zahraniční mobility žáků!

Hlavními výhodami této dlouhodobé spolupráce jsou bezesporu: vytvoření vlastní strategie, stabilní financování, příležitosti k růstu a poznávání a investice do budoucnosti.