SPOLEČENSKÝ VEČER

Velmi si ceníme podpory rodičů našich žáků a spolupráce s dalšími příznivci a partnery školy. Proto pravidelně každým rokem pořádáme Společenský večer / ples, kterým chceme všem poděkovat za přízeň. Jsme rádi, že můžeme využít této slavnostní příležitosti a užít si další neopakovatelné zážitky, poslechnout si vystoupení profesionálních hudebníků, shlédnout divadelní představení, pobavit se při tombole a nebo jen tančit.

Několikrát byla hlavním hostem večera kapela Czech Philharmonic Jazz Band. K tanci i k poslechu tak zahráli známé swingové a jazzové písničky hudebníci České filharmonie, pod vedením Tomáše Kopáčka

Děkujeme našim pravidelným sponzorům a partnerům tomboly. Bez nich by společenský večer neměl to správné napětí! 

 • A-fitness
 • Podřipská realitní a.s.
 • Norska moda
 • statek KASBEJ
 • kosmetika Terezie Gieci
 • foto Tomáš Kurucz
 • kurzy kresby a malby MAMEN
 • Miletín s.r.o.
 • Česká pojišťovna
 • Jazyková škola Robinson
 • nakladatelství Slovart
 • a mnoho dalších rodičů!