STRAVOVÁNÍ

OBĚDY

Od 1. 9. 2015 jsou všechny děti ve škole SMART zařazeny do stravovacího programu finančně podporovaného MŠMT, do kterého je zapojena i naše jídelna Scolarest. Děti tedy mohou v jídelně dostat oběd za dotovanou cenu 24,- Kč, ve které je v některých dnech zahrnuta i menší svačina na odpoledne (sladké pečivo, ovoce, ....).

Obědy jsou dětem vydávány na základě čipu, který dostanete u provozní vedoucí přímo v hlavní jídelně. Čip stojí 110,- Kč a při jeho ztrátě si dítě musí pořídit jiný. Vzhledem k tomu, že se děti po obědě vracejí vždy do školy, je možné nechávat si čip na dohodnutém místě ve škole. Čip je potřeba vždy "dobít" penězi, nejjednodušeji to jde převodem peněz na účet jídelny, možná je také platba hotově přímo v jídelně. Dětem by na měsíční obědy mělo stačit 500,- Kč. Na konci roku je možné požádat o vrácení nevyčerpané částky.

SVAČINY

V loňském roce měly děti zajištěny svačiny dopolední i odpolední hospodářkou naší školy. V tomto školním roce chceme využít možnosti svačin z místní jídelny Scolarest. Nabízíme rodičům za 20,­- Kč na den následující typ svačinky:

• dopoledne: ​ pečivo se sýrem / máslem / pomazánkou
  • odpoledne: ​ ovoce / krájená zelenina

Tato částka se bude hradit ve školní jídelně spolu s obědy. ​ Prosíme tedy, aby jste dohlíželi na to, zda má Vaše dítě dobitý čip. Každý den se z Vašeho účtu strhne 20,­- Kč za dopolední i odpolední svačinku. Odpolední si děti budou moci brát i domu.

Pokud bude dítě nemocné, je možné svačinky odhlásit telefonicky, od následujícího dne:

Tu aktuální si můžete vyzvednout ve škole. Pokud bude něco trvanlivého, vše dětem rádi schováme.

Odběr svačin ve škole můžete přihlásit nebo zrušit kdykoliv během roku.

PITNÝ REŽIM

Zajistíme každý den přímo ve třídě - děti budou mít k dispozici vždy džbán s vodou a se šťávou, v zimních měsících s vodou a čajem.