AKTUALITY

Příští měsíc nás opět čeká, dětmi velmi oblíbené, SPANÍ VE ŠKOLE! Dobrodružnou i strašidelnou noc zažijí děti ze čtvrtka 2. 11. na pátek 3. 11. Sraz ve škole je v 18 hod! Zažijeme plno srandy, navštívíme Školouška, zahrajeme si hry, budeme tvořit a půjdeme spokojeně spát vedle svého kamaráda! Co s sebou? Halloweenský kostým, karimatku (nafukovací...

Kde se v bance berou peníze? Jak to vypadá uvnitř trezoru? A co se stane s mými penězi, poté co je uložím na pobočce? Odpovědi na tyto a další zvídavé otázky ze světa peněz a financí si do pobočky České spořitelny v Roudnici nad Labem přišly poslechnout děti ze ZŠ SMART. Speciální exkurzí, která se konala 13. října, zahájily společný ...

V sobotu, 23. května 2017 se konal další z našich výletů pro rodiče a děti. Na kolech jsme se vydali okolo přehrady Fláje, která se nachází nedaleko města Most. I přes ranní, ne zcela příznivou teplotu, se nakonec počasí vyjasnilo a všech 39 cyklistů si výlet užilo!

Zveme děti a rodiče na letošní první společný školní výlet. V sobotu 23. září pojedeme na kola kolem přehrady Fláje. Prosím, dejte nám do 15. 9. vědět, kdo máte zájem a pojedete s námi. Poté všem pošleme bližší informace mailem.

Níže přikládáme program prvního školního týdne. Naleznete zde i rozpis aktivit, na které se mohou děti na začátku roku těšit.

Milí rodiče budoucích prvňáčků. Rádi bychom vás seznámili s plány na blížící se první školní týden, který chceme pojmout jako seznamovací.

rádi bychom během prázdnin připravili pro děti školní zahradu k bezpečnému užívání. Pozemek je v současném stavu zarostlý a zanedbaný. Potřebujeme tedy šikovné ruce a nářadí, abychom jej vyklestili, vysekali a vyčistili. Rádi bychom vás požádali o pomoc ve formě odpolední brigády, kterou spojíme s grilováním, aby nám práce šla pěkně od ruky :)....