AKTUALITY

SMART Café je projektem žáků ZŠ Smart (Roudnice nad Labem), který připravovali během projektové výuky od září do prosince 2017. Na celé akci pracuje 15 dětí, z 3. až 5. třídy. Po dobu 8 týdnů (1,5hod / týdně) se děti seznamovaly se vším, co obnáší projektová příprava vlastního podnikatelského záměru - definice business plánu, porovnání konkurence,...

Zveme Vás na mimořádnou předvánoční akci SMART Café v České spořitelně. Žáci naší školy si v rámci projektové výuky vymysleli a připravili projekt "Kavárna", který vyvrcholí v pondělí, 11. prosince 2017, od 14:00 do 17:00 hod v České spořitelně, Karlovo nám. 22, Roudnice nad Labem.

Ve čtvrtek, 2. listopadu se ve škole opět uskutečnilo oblíbené Halloweenské přespávání. Skoro 60 dětí večer přišlo v maskách, se sbalenými spacáky a plyšáky na dobrou noc :-).

Každé dítě se narodí jako originál - s řadou talentů a silných stránek. Ne vždy je však bohužel rozvíjíme a místo toho se zaměřujeme na stránky slabé či na eliminaci chyb. Důležité je pomoci dětem tyto talenty najít, podpořit jejich rozvoj a naučit se začít je efektivně využívat.

Škoda Auto vyhlásila další ročník soutěže Mladý designér 2017 - auto budoucnosti. Chtěli bychom ocenit naše děti ze 3. A, 4. A a 5. A, které se s rozhodly soutěže zúčastnit a připravily 2D či 3D soutěžní návrhy. Vážíme si vaší práce, času a nápadů, které jste projektu věnovaly - jste jedničky!

Příští měsíc nás opět čeká, dětmi velmi oblíbené, SPANÍ VE ŠKOLE! Dobrodružnou i strašidelnou noc zažijí děti ze čtvrtka 2. 11. na pátek 3. 11. Sraz ve škole je v 18 hod! Zažijeme plno srandy, navštívíme Školouška, zahrajeme si hry, budeme tvořit a půjdeme spokojeně spát vedle svého kamaráda! Co s sebou? Halloweenský kostým, karimatku (nafukovací...

Kde se v bance berou peníze? Jak to vypadá uvnitř trezoru? A co se stane s mými penězi, poté co je uložím na pobočce? Odpovědi na tyto a další zvídavé otázky ze světa peněz a financí si do pobočky České spořitelny v Roudnici nad Labem přišly poslechnout děti ze ZŠ SMART. Speciální exkurzí, která se konala 13. října, zahájily společný ...

V sobotu, 23. května 2017 se konal další z našich výletů pro rodiče a děti. Na kolech jsme se vydali okolo přehrady Fláje, která se nachází nedaleko města Most. I přes ranní, ne zcela příznivou teplotu, se nakonec počasí vyjasnilo a všech 39 cyklistů si výlet užilo!