AKTUALITY

Milí rodiče budoucích prvňáčků. Rádi bychom vás seznámili s plány na blížící se první školní týden, který chceme pojmout jako seznamovací.

rádi bychom během prázdnin připravili pro děti školní zahradu k bezpečnému užívání. Pozemek je v současném stavu zarostlý a zanedbaný. Potřebujeme tedy šikovné ruce a nářadí, abychom jej vyklestili, vysekali a vyčistili. Rádi bychom vás požádali o pomoc ve formě odpolední brigády, kterou spojíme s grilováním, aby nám práce šla pěkně od ruky :)....

Školu v přírodě jsme i letos prožili v Itálii. Tentokrát na novém místě, v Rimini. Celkem nás bylo 113! Z toho 58 dětí, ostatní učitelé, rodiče, prarodiče, tety :-). Přijelo 18 aut a 1 plný autobus. Nejmladšímu účastníkovi našeho zájezdu bylo 14 měsíců. Hlavním tématem celého školního pobytu byly Olympijské hry. Vše se tedy neslo ve sportovním...

Dnes byly, v rámci soutěže sCOOL web, vyhlašované výsledky o nejlepší školní web 2016. Naše nové webové stránky www.skola-smart.cz se umístily na 2. místě v kategorii A (ZŠ neúplně organizované). Moc si této ceny vážíme a děkujeme odborné porotě za její výběr. Účast na odborné konferenci i v soutěži samotné nám pomohla získat řadu dalších...

Milí rodiče, srdečně Vás zveme na letní školní slavnost, na které Vám děti představí svá představení, která si pro Vás pilně nacvičily k oslavě konce školního roku a začátku prázdnin. Jelikož odjíždíme na Školu v přírodě, bude letos představení již v úterý, 13. června 2017. Sejdeme se v KZP Říp v 17hod - děti budou na místo převedeny rovno ze školy...

V neděli, 28. května 2017, od 17hod zveme všechny rodiče a přátele školy na Dětský den ZŠ SMART. Toto odpoledne je již tradičně-netradičně připravováno dětmi pro rodiče :-). Takže milé maminky, tatínkové, babičky, dědečkové a všichni ostatní - připravte se na soutěže, sportovní disciplíny a zábavné úkoly. To vše pod taktovou vašich dětí! A když už...

Rádi bychom Vás pozvali na další přednášku, která se tentokrát bude věnovat přímo našim dětem ve SMARTu - pondělí, 22. května 2017 od 17 - 19 hod. Přednášet bude školní psycholog Mgr. Radka Rybáková, která před časem pobývala v jednotlivých třídách a pozorovala dění mezi dětmi, jejich interakce a běžné denní fungování. To a další zajímavosti, rady,...

Tato akce se bude konat od 2. - 4. června 2017. Podrobný plán včetně odkazů a cen naleznete ve školním mailu. Prosíme o potvrzení rezervace ideálně do středy, 10. května). Je nutno včas rezervovat ubytování a jednáme o slevě pro školy na vypůjčení lodí. Tudíž bychom objednávku udělali hromadně.

Rádi bychom pozvali rodiny našich žáků na společný turistický výlet do krásných míst Českého Švýcarska. Termín je 13. - 14. května 2017, s jedním přespánim ve vybrané chatě (bude upřesněno). Aby byl výlet pestřejší, chystáme se jet vlakem :-). Na místě pak podnikneme pěší tůry pro nejkrásnějších místech Národního parku.