ŠKOLNÉ

• 39.000,- Kč / rok - pro žáka v 1. ročníku
  • 34.000,- Kč / rok - pro žáka v 2. - 5. ročníku
  • 37.500,- Kč / rok - pro žáka v 6. - 9. ročníku

* Ceny jsou uvedeny na základě Rozhodnutí o stanovení výše školného ze dne 15. 5. 2023, vydaného ředitelkou školy.

** Uvedené ceny platí pro děti nastupující do ZŠ Smart od školního roku 2018/2019 dále.

*** Školné se platí v měsících září - červen, tj. 10x ročně.

I nadále zůstávají v platnosti 100% sleva pro 3. a 4. sourozence ve škole.

V ceně je zahrnuta:

• rozšířená výuka anglického jazyka a rodilý mluvčí
  • odpolední družina
  • projektové výukové programy
  • vybrané učebnice a pracovní sešity
  • péče speciálního pedagoga a školního psychologa

Stravné

Kompletní informací o stravování naleznete zde

Pomůcky na Výtvarnou výchovu + obaly

• Od školního roku 2018/2019 pořizuje škola dětem pomůcky na výtvarnou výchovu hromadně. Rodiče už nebudou muset pořizovat kufřík s pomůckami a během roku hlídat jejich doplňování.
  • Jednorázová částka za oboje bude činit 900,- Kč / rok / žák.
  • Nevyčerpané peníze škola vrátí dětem do třídního fondu

Výlety a školy v přírodě

• Školní výlety a mimoškolní akce se konají cca 1-2x měsíčně. Informace o ceně je vždy oznámena předem. Pravidelně pořádáme i víkendové akce či výlety s rodiči, o kterých vždy předem informujeme. Tyto akce nejsou hrazeny ze školného.
  • Škola v přírodě, lyžařský výcvik, jazykové pobyty a další několikadenní akce jsou vždy naplánovány dostatečně předem pro vybrané ročníky a taktéž jsou placeny nad rámec školného.