Pavoučí stezka a návštěva Školouška

03.11.2017

Ve čtvrtek, 2. listopadu se ve škole opět uskutečnilo oblíbené Halloweenské přespávání. Skoro 60 dětí večer přišlo v maskách, se sbalenými spacáky a plyšáky na dobrou noc :-).

1. A
2. A
4. a 5. A

Nejdříve si každý vytvořil svojí dušičkovou lucerničku. Poté se děti vydaly na noční pochod kolem školy. Po návratu na ty menší čekal ve škole Školoušek - školní strašidlo. Děti ho chodily pozdravit a mohly si s ním i popovídat. Na ty starší pak čekala "Pavoučí stezka" v opuštěných prostorách naší školy. Po jednom či ve dvojicích chodily na průzkum strašidelných míst, kde je čekala řada překvapení, strašidelných zvuků, temných míst i podezřelých zákoutí. Ale všichni to zvládly statečně a s plnou odvahou.

Posíleni dobrodružnými zážitky, večer všichni usnuly jak beránci :-). Celý večer byl prostě parádní a užily si ho nejen děti, ale i učitelé!