2. místo v soutěži sCOOL web

01.06.2017

Dnes byly, v rámci soutěže sCOOL web, vyhlašované výsledky o nejlepší školní web 2016. Naše nové webové stránky www.skola-smart.cz se umístily na 2. místě v kategorii A (ZŠ neúplně organizované). Moc si této ceny vážíme a děkujeme odborné porotě za její výběr. Účast na odborné konferenci i v soutěži samotné nám pomohla získat řadu dalších nových poznatků z oblasti tvoření a vedení školního webu. Již nyní  se těšíme, jak nové podněty na našich stránkách co nejdříve aplikujeme :-)

Cílem soutěže sCOOL web je pomoci školám v tvorbě aktuálních a moderních webových stránek. Součástí této podpory je i odborná konference pro soutěžící subjekty.

Kritéria soutěže jsou koncipovaná tak, aby sama o sobě byla dobrým nástrojem pro autoevaluaci školy v otázce kvality její webové prezentace.

Více o soutěži zde.