ŠKOLNÍ PLES

1. dubna, 2017 - děkujeme všem rodičům i našim přátelům, že s námi byli, tančili a dobře se bavili! Děkujeme také všem vystupujícím, pomáhajícím i všemožně podporujícím. Bylo nám s vámi hezky :-)

Hlavním hostem večera byla kapela Czech Philharmonic Jazz Band. K tanci i k poslechu nám známé swingové a jazzové písničky zahráli hudebníci České filharmonie, pod vedením Tomáše Kopáčka

Velmi si ceníme spolupráce našich milých rodičů a jsme rádi, že nám věnovali zajímavé ceny do tomboly:

Radost výhercům udělali i nejrůznější vouchery, které jsme taktéž získali díky laskavosti našich rodičů:

Spokojeni odcházeli výherci napečených lahůdek: krásného fialového SMART dortu a velikonočního cukroví od maminky Petry Studené a dalších dobrot od Irenky Poláčkové. Velký boj byl i o domácí slepičí a křepelčí vajíčka od další milé maminky Andrei Kiss.

Nadšené ohlasy máme na ohromující vystoupení Pole dance našich maminek Martiny Šídové a Veroniky Fuksové.

Hosté si moc pochutnali na skvělém domácím pivu z pivovaru Páni z růže Židovice. Děkujeme pánům Burešům za servis i povídání o tomto lahodném nápoji :-).

A jsme rádi, že za námi z Prahy přijela paní Kateřina Sekanová a představila nám anglické knížky pro děti z její nabídky na www.krasneknihy.cz.

A nakonec to nejlepší. Hlavní cena (překvapení schované v modrém boxu) byla během večera vydražena! A dražilo se vesele a napínavě... Hrdý vítěz, Mirek Kohout, nakonec vydražil tajuplné překvapení (chlazeného domácího BIO kohouta :-)) - za celých 700,- Kč!!!

"My kohouti musíme držet při sobě!"

Doufáme, že se nedělní oběd vydařil a děkujeme Andree Kiss za věnování této ceny!

Více fotografií najdete zde.

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele školy na již 3. ples ZŠ SMART:

v sobotu, 1. dubna 2017 od 20:00 hod

velký sál hotelu KORUNA, Roudnice n/L.

Během večera jako speciální host vystoupí špičkový jazzový ansámbl Czech Philharmonic Jazz Band, který je složený z hudebníků České filharmonie.

Připravena je, mimo jiné, i zábavná tombola, bar s občerstvením a milá společnost po celý večer.

Vstupenky si můžete koupit za 250,-/osoba nebo za 350,-/osoba s občerstvením

K zakoupení jsou v ZŠ Smart nebo v Infocentru Roudnice nad Labem, Karlovo náměstí.

Těšíme se nejen na všechny tanečníky, ale i na Vás, co se přijdete pobavit a užít si krásný večer.